Hydraulika Siłowa Liebherr
pl en en
Pompy hydrauliczne Liebherr

Pompy i silniki hydrauliczne Liebherr

Nasz magazyn części zamiennych jest doskonale zaopatrzony a podstawowe grupy rotacyjne łącznie z blokami tłocznymi do pomp i silników wielotłoczkowych takich typów jak: LPVD, LPV, LPF, LMV, FMV, FMF, LMF / 45, 64, 75, 90, 100, 107, 125, 140 mamy praktycznie w ciągłej sprzedaży.

Ponadto szczególnie w starszych maszynach Liebherr były montowane silniki i pompy hydrauliczne takich producentów jak Linde czy Rexroth o następujących oznaczeniach : B2PV, BPV, BPR, BMV, BMR, BMF, A8V, A8VO, A6V, A6VM, A4V czy A4VG.

Elementy do w/w jednostek mamy również w ciągłej sprzedaży.

 

Ponieważ wymienione typy należą do najbardziej rozpowszechnionych w Europie jednostek i jak wiadomo klient nie chce czekać po kilka dni na dostawę części i pragnie natychmiast rozpocząć naprawę maszyny, która stojąc przynosi mu każdego dnia straty, my ze swojej strony staramy się na bieżąco każdego dnia uzupełniać nasze zapasy magazynowe nowymi dostawami.

 

Prosimy pamiętać aby przy zapytaniach o części zamienne zawsze podawać wszystkie dane z tabliczki znamionowej danej jednostki. Bardzo często zdarza się bowiem, że pompy i silniki Liebherr mają zakodowany typ lub nazwę producenta w numerze fabrycznym bądź seryjnym wybitym na tabliczce i dlatego tak ważne jest aby podać nam dokładne i wszystkie dane jakie widnieją na tabliczce znamionowej abyśmy mogli je przekodować i zaoferować odpowiednie elementy. Można też wraz z zapytaniem wysłać zdjęcie tabliczki.

W naszej ofercie posiadamy podzespoły hydrauliki siłowej Liebherr, m.in. silniki hydrauliczne i pompy tłoczkowe Liebherr, pompy LPVD, części zamienne ZF i wiele innych. Zajmujemy się w naszym serwisie w Tychach również naprawą i regeneracją pomp.
Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie „znakami towarowymi”) umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów.

Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.